Zmes na liate trené cesto Gloria s gaštanovou múkou - 15 kg - Credin

60.44 EUR

Najpredávanejšie Zmes na liate trené cesto Gloria s gaštanovou múkou - 15 kg - Credin od kvalitného výrobcu Credin - tento artikel neprepásnite s extra zľavou za 59.5 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Credin

No a toto chcete: Zmes na liate trené cesto Gloria s gaštanovou múkou - 15 kg - Credin od populárneho výrobcu Credin - tento produkt objednáte za skvelú cenu 59.5 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac..

Zmes na výrobu vláčneho piškótového múčnika hnedej farby, s obsahom 3,5% gaštanovej Zmes Gloria Gaštanová na výrobu vláčneho piškótového múčnika hnedej farby, s obsahom 3,5Parametre produktu Zmes na liate trené cesto Gloria s gaštanovou múkou - 15 kg - Credin

  • Názov: Zmes na liate trené cesto Gloria s gaštanovou múkou - 15 kg - Credin
  • EAN:
  • Výrobca: Credin
  • Cena: 59.5 EUR
  • Energetická hodnota: 382 kcal
  • Tuky: 4,4 g
Pozrite si všetky produkty značky

Zmes na liate trené cesto Gloria s gaštanovou múkou - 15 kg - Credin

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky