Zmes na marhuľovú zmrzlinu z Opočna Mixar Extra Apricot - 2 kg - Bohemilk

Zmes na marhuľovú zmrzlinu z Opočna Mixar Extra Apricot - 2 kg - Bohemilk

20.04 EUR

No a toto chcete: Zmes na marhuľovú zmrzlinu z Opočna Mixar Extra Apricot - 2 kg - Bohemilk od kvalitnej značky Bohemilk - tento produkt dodávame za skvelú cenu 20.04 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Naplníte Ak košík tovarom nad 40 euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti..

Kategória: 
Značka: 
SKU: 8592206361013
Do obchodu

Popis

Bohemilk

Najpredávanejšie Zmes na marhuľovú zmrzlinu z Opočna Mixar Extra Apricot - 2 kg - Bohemilk populárneho výrobcu Bohemilk - tento produkt objednáte extra lacno za 20.04 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 40 € a poštovné máte ZADARMO. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať..

Chuť leta a domova, to je česká marhuľová zmrzlina z Opočna.

Návod na prípravu zmrzlinovej zmesi Mixar®EXTRA

a) za studena bez pasterizácie

V mixéri rozmiešajte 1 kg sušenej zmrzliny v 2 litroch studenej pitnej vody. Nechajte stáť asi 15 minút, znova premiešajte, preceďte, nalejte do zmrzlinovača a zamrazte vo výrobníku nanukov. Naberte do misiek alebo vaničiek.

Pred zmrazením zmrzliny v zmrzlinovači odporúčame: zmes vo vaničkách občas premiešať. Takto pripravená zmes sa môže okamžite zmraziť v prístroji alebo sa môže pred zmrazením skladovať pri teplote do +4 °C.

(b) horúce s pasterizáciou

Zmiešajte 1 kg sušenej zmesi s 2 litrami studenej pitnej vody, preceďte a tepelne spracujte. Výrobný proces musí zabezpečiť, aby sa varená zmes po pasterizácii ochladila. Takto pripravená zmes sa potom spracuje na mrazenú zmrzlinovú zmes.

Zmes sa ochladí na teplotu +4 °C do 90 minút po pasterizácii. Zmes sa môže okamžite zmraziť na teplotu -8 °C alebo nižšiu. Ochladenú, nezmrazenú zmes skladujte maximálne 48 hodín pri teplote nižšej ako +4 °C. Táto teplota sa musí udržiavať aj počas prepravy a distribúcie. Na prípravu koktailu odporúčame pomer

Parametre produktu Zmes na marhuľovú zmrzlinu z Opočna Mixar Extra Apricot - 2 kg - Bohemilk

  • Názov: Zmes na marhuľovú zmrzlinu z Opočna Mixar Extra Apricot - 2 kg - Bohemilk
  • EAN: 8592206361013
  • Výrobca: Bohemilk
  • Cena: 20.04 EUR
  • Tuky: 24 g
  • - z toho nasýtené mastné kyseliny: 16 g
Pozrite si všetky produkty značky
Zmes na marhuľovú zmrzlinu z Opočna Mixar Extra Apricot - 2 kg - Bohemilk

Zmes na marhuľovú zmrzlinu z Opočna Mixar Extra Apricot - 2 kg - Bohemilk

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky