Zmes na pistáciovú zmrzlinu z Opočna Mixar Extra Pistácie - 2 kg - Bohemilk

Zmes na pistáciovú zmrzlinu z Opočna Mixar Extra Pistácie - 2 kg - Bohemilk

20.04 EUR

Vaše možnosti obohacujúce Zmes na pistáciovú zmrzlinu z Opočna Mixar Extra Pistácie - 2 kg - Bohemilk od originálneho výrobcu Bohemilk - tento produkt predávame za perfektnú cenu 20.04 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili..

Kategória: 
Značka: 
SKU: 8592206361013
Do obchodu

Popis

Bohemilk

Top produkt, Zmes na pistáciovú zmrzlinu z Opočna Mixar Extra Pistácie - 2 kg - Bohemilk s osvedčenou značkou Bohemilk - tento hit môžete zohnať s výnimočnou zľavou za 20.04 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Urobte si radosť..

Zmrzlinová zmes Opočna Mixar Extra Pistácie je kvalitná česká pistáciová zmrzlina z Opočna v dvojkilovom balení.

MIXAR®EXTRA návod na prípravu zmrzlinovej zmesi

a) za studena bez pasterizácie

V mixéri rozmixujte 1 kg sušenej zmrzliny v 2 litroch studenej pitnej vody. Nechajte stáť asi 15 minút, znova premiešajte, sceďte, nalejte do zmrzlinovača a zamrazte vo výrobníku nanukov. Naberte do porcií alebo vaničiek.

Odporúčame: pred zmrazením zmrzliny v zmrzlinovači zmes vo vaničkách občas premiešajte. Takto pripravená zmes sa môže okamžite zmraziť v prístroji alebo sa môže pred zmrazením skladovať pri teplote do +4 °C.

(b) horúce s pasterizáciou

Zmiešajte 1 kg vysušenej zmesi s 2 litrami studenej pitnej vody, sceďte a tepelne spracujte. Výrobný proces musí zabezpečiť, aby sa tepelne upravená zmes po pasterizácii ochladila. Takto pripravená zmes sa potom spracuje na mrazenú zmrzlinovú zmes.

Zmes sa ochladí na teplotu +4 °C do 90 minút po pasterizácii. Zmes sa môže okamžite zmraziť na teplotu -8 °C a nižšiu. Vychladnutú, nezmrazenú zmes skladujte maximálne 48 hodín pri teplote do + 4 °C. Táto teplota sa musí udržiavať aj počas prepravy a distribúcie. Na výrobu koktailov odporúč

Parametre produktu Zmes na pistáciovú zmrzlinu z Opočna Mixar Extra Pistácie - 2 kg - Bohemilk

  • Názov: Zmes na pistáciovú zmrzlinu z Opočna Mixar Extra Pistácie - 2 kg - Bohemilk
  • EAN: 8592206361013
  • Výrobca: Bohemilk
  • Cena: 20.04 EUR
  • Tuky: 24 g
  • - z toho nasýtené mastné kyseliny: 16 g
Pozrite si všetky produkty značky
Zmes na pistáciovú zmrzlinu z Opočna Mixar Extra Pistácie - 2 kg - Bohemilk

Zmes na pistáciovú zmrzlinu z Opočna Mixar Extra Pistácie - 2 kg - Bohemilk

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky