Zrkadlová poleva Biela čokoláda 3 kg -

17.35 EUR

Radosť prinášajúci Zrkadlová poleva Biela čokoláda 3 kg - od výrobcu - tento produkt kúpite za takmer veľkoobchodnú cenu 16.25 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

V akcii je Zrkadlová poleva Biela čokoláda 3 kg - od kvalitnej značky - tento tovar si môžete nechať dodať za bombastickú cenu 16.25 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym..

Zrkadlová poleva Biela čokoláda

Zrkadlová poleva, ktorá netuhne, je stále mäkká a nesteká pri krájaní. Tento typ obsahuje 5% jahodového pretlaku. Polevu jemne natemperujeme vo vodnom kúpeli (alebo mikrovlnnej rúre) na 40-50 ° C. Lejeme na stred múčnika a rozotrením docielime hladkého leského povrchu. Stekajúcej polevu roztierame na bokoch tak, aby bola vytvorená celistvá krycia vrstva. Poleva na múčnika je netuhnúca aj po zamrazenie..

Dodávaná hmotnosť 3000g. Skladujeme v chlade a suchu.

Parametre produktu Zrkadlová poleva Biela čokoláda 3 kg -

  • Názov: Zrkadlová poleva Biela čokoláda 3 kg -
  • EAN:
  • Výrobca:
  • Cena: 16.25 EUR
  • Alergény (vr. možnej krížovej kontaminácie): Mlieko
  • Distribuce: SK
Pozrite si všetky produkty značky

Zrkadlová poleva Biela čokoláda 3 kg -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky