Zrkadlová poleva Jahoda 3 kg -

16.08 EUR

Unikátny Zrkadlová poleva Jahoda 3 kg - populárneho výrobcu - tento produkt máte na dosah ruky v hustej akciu za 15.14 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Prvotriedný Zrkadlová poleva Jahoda 3 kg - značky - tento artikel musíte mať za vynikajúcu cenu 15.14 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Neplaťte inde viac než musíte..

Zrkadlová poleva jahodová.

Zrkadlová poleva, ktorá netuhne, je stále mäkká a nesteká pri krájaní. Tento typ obsahuje 5% jahodového pretlaku. Polevu jemne natemperujeme vo vodnom kúpeli (alebo mikrovlnnej rúre) na 40-50 ° C. Lejeme na stred múčnika a rozotrením docielime hladkého leského povrchu. Stekajúcej polevu roztierame na bokoch tak, aby bola vytvorená celistvá krycia vrstva. Poleva na múčnika je netuhnúca aj po zamrazenie.. Dodávaná hmotnosť 3000g. Skladujeme v chlade a suchu.

Parametre produktu Zrkadlová poleva Jahoda 3 kg -

  • Názov: Zrkadlová poleva Jahoda 3 kg -
  • EAN:
  • Výrobca:
  • Cena: 15.14 EUR
  • Farba: Červená
  • Príchuť (aróma): Jahoda
Pozrite si všetky produkty značky

Zrkadlová poleva Jahoda 3 kg -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky