Zrkadlová poleva Karamel 3 kg - Master Martini

15.3 EUR

Jedinečná ponuka, Zrkadlová poleva Karamel 3 kg - Master Martini s preslávenou značkou Master Martini - tento artikel čaká na vás takmer zadarmo za 14.4 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Master Martini

Produkt osvedčený zákazníkmi, Zrkadlová poleva Karamel 3 kg - Master Martini od Master Martini - tento produkt objednáte za bombastickú cenu 14.4 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 40 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu..

Moderní zrcadlová poleva. 

Zrkadlová poleva, ktorá netuhne, je stále mäkká a nesteká pri krájaní. Tento typ obsahuje 5% jahodového pretlaku. Polevu jemne natemperujeme vo vodnom kúpeli (alebo mikrovlnnej rúre) na 40-50 ° C. Lejeme na stred múčnika a rozotrením docielime hladkého leského povrchu. Stekajúcej polevu roztierame na bokoch tak, aby bola vytvorená celistvá krycia vrstva. Poleva na múčnika je netuhnúca aj po zamrazenie.

Dodávaná hmotnosť 3000g. Skladujeme v chlade a suchu.

Parametre produktu Zrkadlová poleva Karamel 3 kg - Master Martini

  • Názov: Zrkadlová poleva Karamel 3 kg - Master Martini
  • EAN:
  • Výrobca: Master Martini
  • Cena: 14.4 EUR
  • Energetická hodnota: 252 kcal
  • Sacharidy: 63 g
Pozrite si všetky produkty značky

Zrkadlová poleva Karamel 3 kg - Master Martini

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky