Zrkadlová poleva Karamel 500 g -

Zrkadlová poleva Karamel 500 g -

2.79 EUR

Limitovaná edícia produktu Zrkadlová poleva Karamel 500 g - pochádzajúce od značky - tento artikel je v tento okamih extra výhodne za 2.66 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Už sa tešíte na svoju objednávku?.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Dnes je tu pre vás Zrkadlová poleva Karamel 500 g - populárneho výrobcu - tento artikel pořizujte za jedinečnú cenu 2.58 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady..

Zrkadlová poleva Karamel

Zrkadlová poleva, ktorá netuhne, je stále mäkká a nesteká pri krájaní. Pre milovníkov  karamelu je tu variant karamelovej polevy. Polevu jemne natemperujeme vo vodnom kúpeli (alebo mikrovlnnej rúre) na 40-50 ° C. Lejeme na stred múčnika a rozotrením docielime hladký lesklý povrch. Stekajúcu polevu roztierame na bokoch tak, aby bola vytvorená celistvá krycia vrstva. Poleva na múčniku je netuhnúca aj

Parametre produktu Zrkadlová poleva Karamel 500 g -

  • Názov: Zrkadlová poleva Karamel 500 g -
  • EAN:
  • Výrobca:
  • Cena: 2.58 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Zrkadlová poleva Karamel 500 g -

Zrkadlová poleva Karamel 500 g -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky