Zrkadlová poleva Mella Glaze Neutral (Topglanz)  7 kg - IREKS

Zrkadlová poleva Mella Glaze Neutral (Topglanz) 7 kg - IREKS

37.58 EUR

Top produkt, Zrkadlová poleva Mella Glaze Neutral (Topglanz) 7 kg - IREKS s pečaťou kvality IREKS - tento produkt obchodujeme výhodne za 35.72 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 40€. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili..

Kategória: ,
Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

IREKS

Hit z katalógu: Zrkadlová poleva Mella Glaze Neutral (Topglanz) 7 kg - IREKS od kvalitného výrobcu IREKS - tento tovar si môžete zaobstarať vo výpredajové akciu za 34.67 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Neplaťte inde viac než musíte..

Zrkadlová poleva Topglanz je želírovací prípravok v podobe hotového netuhnúceho želé, aby vaše zákusky zostali dokonale číre a lesklé.

Topglanz je želírovací prípravok v podobe hotového netuhnúceho želé, ktoré je možné používať za studena. Nanáša sa štetcom alebo nožom na povrch tort, ovocia i jemného pečiva. Je číry, lesklý a jeho použitie je veľmi jednoduché. Topglanz spolu s Karinami a Sanettom tvorí jedinečné glazúry, ktoré veľmi praktické a súčasne efektné pri finálnom dohotovení cukrárskych výrobkov. Takto vyrobené povrchy sú lesklé, plastické, nelámu sa pri krájaní, a Parametre produktu Zrkadlová poleva Mella Glaze Neutral (Topglanz) 7 kg - IREKS

  • Názov: Zrkadlová poleva Mella Glaze Neutral (Topglanz) 7 kg - IREKS
  • EAN:
  • Výrobca: IREKS
  • Cena: 34.67 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Zrkadlová poleva Mella Glaze Neutral (Topglanz)  7 kg - IREKS

Zrkadlová poleva Mella Glaze Neutral (Topglanz) 7 kg - IREKS

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky