Zrkadlová poleva Tmavá čokoláda 3 kg -

Zrkadlová poleva Tmavá čokoláda 3 kg -

16.46 EUR

Akostný Zrkadlová poleva Tmavá čokoláda 3 kg - pochádzajúce od značky - tento artikel musíte mať vo výpredajové akciu za 15.63 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. No a to sa jednoducho oplatí..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Jedinečná ponuka, Zrkadlová poleva Tmavá čokoláda 3 kg - od - tento produkt doručujeme po zľave za 15.17 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Stráviť minimálne 40 € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Vy tak neplatíte nič naviac!.

Zrkadlová poleva Tmavá čokoláda netuhne a zostane mäkká.

Zrkadlová poleva, ktorá netuhne, je stále mäkká a nesteká pri krájaní. Tento typ obsahuje 30% kakaového prášku. Polevu jemne natemperujeme vo vodnom kúpeli (alebo mikrovlnnej rúre) na 40-50 ° C. Lejeme na stred múčnika a rozotrením docielime hladký lesklý povrch. Stekajúcu polevu roztierame na bokoch tak, aby bola vytvorená celistvá krycia vrstva. Poleva na múčniku je netuhnúca aj po zamrazení.

Zloženie polevy je z cukru, glukózového sirupu, vody, modifikovaného škrobu, zahusťovadiel, regulátora kyslosti a konzervačnej látky - tu naviac 30% kakaa.

Dodávaná hmotnosť: 3000g
Skladujeme v chlade a suchu.

Parametre produktu Zrkadlová poleva Tmavá čokoláda 3 kg -

  • Názov: Zrkadlová poleva Tmavá čokoláda 3 kg -
  • EAN:
  • Výrobca:
  • Cena: 15.17 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Zrkadlová poleva Tmavá čokoláda 3 kg -

Zrkadlová poleva Tmavá čokoláda 3 kg -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky